TENZI Profesjonalne środki czystości TENZI Profesjonalne środki czystości

Lider skuteczności od 10 lat

APC OUT

czytaj więcej
Znów dostępny

Kultowy ROLLEX

czytaj więcej
Jedyny produkt w rolnictwie który potrzebujesz

Traktor Mycie

czytaj więcej
Nabłyszczanie elementów gumowych i plastikowych

Black Tyre

czytaj więcej
Innowacyjne połączenie najwyższej jakości i wydajności z atrakcyjnymi warunkami

CAR WASH PRO - nowa linia produktowa do myjni automatycznych i bezdotykowych

czytaj więcej
Profesjonalna jakość w Twoim domu

Tenzi HOME PRO

czytaj więcej
CHIRURGICZNA I HIGIENICZNA DEZYNFEKCJA RĄK

NOWE SPEKTRUM DZIAŁANIA

czytaj więcej
Tak łatwo jeszcze nie było

Rewolucja w sprzątaniu

czytaj więcej
Najskuteczniejszy produkt na rynku do mycia pojazdów ciężarowych

Poznaj TRUCK CLEAN®

czytaj więcej
Posiadamy własne laboratorium stale rozwijające receptury naszych produktów

Jakość gwarantowana certyfikatem ISO 9001:2015

czytaj więcej

APC OUT - lider skuteczności od 10 lat na rynku

APC OUT to innowacyjny produkt stworzony specjalnie do skutecznego czyszczenia fasad, elewacji i dachów. Dzięki swojej zaawansowanej formule, potrafi rozprawić się nawet z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami, przywracając powierzchniom ich pierwotny blask. Bez względu na rodzaj zanieczyszczenia, czy to organiczne, roślinne czy ropopochodne, APC OUT skutecznie je usuwa, pozostawiając powierzchnie czyste i odnowione.

APC OUT może być stosowany na dwa sposoby, w zależności od preferencji i potrzeb użytkownika. Można go używać jako aktywną pianę lub jako oprysk. Dla bardziej skoncentrowanego działania, zaleca się przygotowanie roztworu roboczego, mieszając APC OUT w odpowiednich proporcjach. W przypadku lekkiego zabrudzenia, stosunek 1:10 (1 część APC OUT na 10 części wody) jest zalecany, podczas gdy w przypadku silniejszego zabrudzenia, stosunek 1:1 (równa ilość APC OUT i wody) może być bardziej efektywny.

Aby zastosować APC OUT, można skorzystać z pianownicy lub opryskiwacza. Należy równomiernie nałożyć preparat na czyszczoną powierzchnię, zapewniając dokładne pokrycie. Następnie, pozostawić APC OUT na powierzchni od 7 do 15 minut, aby umożliwić mu rozpuszczenie i usunięcie zabrudzeń. Po tym czasie, należy dokładnie spłukać powierzchnię wodą pod ciśnieniem, używając maksymalnie 100 barów. W efekcie, powierzchnia będzie oczyszczona i odświeżona, gotowa do zachwycenia swoim wyglądem.

Po zakończeniu procesu czyszczenia, zaleca się dodatkowe zabezpieczenie powierzchni przy użyciu produktu TopEfekt Moss. TopEfekt Moss jest specjalnie opracowanym preparatem, który zapobiega rozwojowi mchu i porostów na czyszczonych powierzchniach. Stosując TopEfekt Moss, można przedłużyć efektywność czyszczenia i utrzymać długotrwałe rezultaty.

APC OUT przez ostatnie 10 lat utrzymuje swoją pozycję jako lider skuteczności na rynku produktów do czyszczenia fasad, elewacji i dachów. Jego zaawansowana formuła i wszechstronne zastosowanie sprawiają, że jest to niezastąpiony produkt dla profesjonalistów, którzy dążą do doskonałych rezultatów czyszczenia. Niezależnie od rodzaju zanieczyszczeń i stopnia zabrudzenia, APC OUT zapewnia skuteczne i spektakularne rezultaty, przywracając blask i piękno każdej powierzchni.

Dołącz do nas w Social Media